- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Elektroinštalačný materiál
- Stýkače
- MODULÁRNY STÝKAČ LE-412523 25 A 250 V AC LEGRAND
MODULÁRNY STÝKAČ LE-412523 25 A 250 V AC LEGRAND
- Kompletné špecifikácie
MODULÁRNY STÝKAČ LE-412523 25 A 250 V AC LEGRANDSkladom32,71 EUR26,59 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Druh zariadenia: Stýkač - NO, Jednofázový ; Menovité prúdové zaťaženie: 25 A @ AC1 / AC7A, 10 A @ AC3 / AC7B ; Menovité napätie záťaže: max. 250 V AC ; Počet spínacích/rozpínacích stýkačov: 2 / 0 ; Kategória používania: AC1, AC3, AC7A, AC7B ; Typy konektorov: skrutkové svorky ; Kryt: upevnenie na DIN lištu DIN, TH-35 ;
| Druh zariadenia: | Stýkač - NO, Jednofázový |
| Menovité prúdové zaťaženie: | |
| Menovité napätie záťaže: | max. 250 V AC |
| Menovité napájacie napätie: | 230 V AC |
| Maximálna spínacia kapacita: | |
| Počet spínacích/rozpínacích stýkačov: | 2 / 0 |
| Kategória používania: | AC1, AC3, AC7A, AC7B |
| Typy konektorov: | skrutkové svorky |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Kryt: | Plast, upevnenie na DIN lištu DIN, TH-35 |
| Index of Protection: | IP2X |
| Šírka v moduloch 17.5 mm: | 1 |
| Hmotnosť: | 0.12 kg |
| Rozmery: | 67 x 94 x 17.5 mm |
| Výrobca / Značka: | LEGRAND |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




