- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Káble, zásuvky, zástrčky
- Konektory
- RJ zástrčky telekomunikačné
- Zástrčky
- MODULÁRNY TIENENÝ KONEKTOR RJ45/FTP6A-HAND/S DELTA NETWORK
MODULÁRNY TIENENÝ KONEKTOR RJ45/FTP6A-HAND/S DELTA NETWORK
- Kompletné špecifikácie
MODULÁRNY TIENENÝ KONEKTOR RJ45/FTP6A-HAND/S DELTA NETWORKSkladom3,80 EUR3,09 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Umožňuje veľmi jednoduchú a rýchlu montáž bez použitia náradia; Pripevňovanie vodiča: Lisovanie ; Určenie: Počítačová krútená dvojlinka UTP kat. 6A, FTP kat. 6A ; Materiál: PVC / Kov ;
| Typ konektora: | RJ45 (8P8C) - Konektor |
| Pripevňovanie prvkov konektora: | Lisovanie |
| Pripevňovanie vodiča: | Lisovanie |
| Určenie: | Počítačová krútená dvojlinka UTP kat. 6A, FTP kat. 6A |
| Materiál: | PVC / Kov |
| Vybrané vlastnosti: | Veľmi jednoduchá a rýchla montáž bez použitia náradia |
| Hmotnosť: | 0.014 kg |
| Rozmery: | 47 x 18 x 14 mm |
| Výrobca / Značka: | DELTA NETWORK |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




