- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Pozemná a satelitná televízia
- Modulátory
- MODULÁTOR DVB-T/T2/C SIGNAL-4K/HDMI SIGNAL
MODULÁTOR DVB-T/T2/C SIGNAL-4K/HDMI SIGNAL
- Kompletné špecifikácie
MODULÁTOR DVB-T/T2/C SIGNAL-4K/HDMI SIGNALSkladom471,91 EUR383,67 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Vstupy: 1 ks. HDMI, 4K UHD - 3840 x 2160 px, 1 ks. Port USB-C, 1 ks. Port RJ-45 ; Výstup: 1 ks. RF (F) ;
| Vstupy: | |
| Kódovanie: | H.264 / H.265 |
| Podporované rozlíšenie HDMI: | 2160p @ 50 / 60 políčok/s 1080p @ 50 / 60 políčok/s |
| Výstup: | 1 ks. RF (F) |
| Nastavenie úrovne výstupu RF: | 92 ... 120 dBµV |
| Rozsah frekvencií (kanálov) signálu RF: | 50 ... 860 MHz |
| Typ modulácie: | |
| Napájanie: | 12 V DC / 1.5 A (adaptér je súčastou balenia) |
| Hlavné vlastnosti: | |
| Hmotnosť: | 0.385 kg |
| Rozmery: | 189 x 116 x 31 mm |
| Výrobca / Značka: | SIGNAL |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




