- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Elektroinštalačný materiál
- Príslušenstvo
- MODULOVÝ ZVONČEK LE-004107 LEGRAND
MODULOVÝ ZVONČEK LE-004107 LEGRAND
- Kompletné špecifikácie
MODULOVÝ ZVONČEK LE-004107 LEGRANDSkladom35,36 EUR28,75 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Druh zariadenia: Vyzváňanie ; Menovité napätie: 230 V AC, 50 / 60 Hz ; Typy konektorov: skrutkové svorky ; Kryt: upevnenie na DIN lištu DIN, TS-35 ;
| Druh zariadenia: | Vyzváňanie |
| Menovité napätie: | 230 V AC, 50 / 60 Hz |
| Spotreba prúdu: | 23 mA |
| Spotreba energie: | 4 VA |
| Signalizácia stavu práce: | ![]() |
| Typy konektorov: | skrutkové svorky |
| Vybrané vlastnosti: | Miesto určené pre lístoček s popisom |
| Kryt: | Plast, upevnenie na DIN lištu DIN, TS-35 |
| Šírka v moduloch 17.5 mm: | 1 |
| Hmotnosť: | 0.061 kg |
| Rozmery: | 66 x 83 x 18 mm |
| Výrobca / Značka: | LEGRAND |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





