- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Montážna technika
- Rozvodné skrine
- Podomietková krabica
- MONTÁŽNA DOSKA DO ZATEPLENIA MDZ-300-KB KOPOS
MONTÁŽNA DOSKA DO ZATEPLENIA MDZ-300-KB KOPOS
- Kompletné špecifikácie
MONTÁŽNA DOSKA DO ZATEPLENIA MDZ-300-KB KOPOSSkladom33,29 EUR27,07 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Napäťová izolácia: ~ 400 V ; Materiál prevedenia: Samozhasnuteľný plast ; Farba: Svetlo šedý ; Hrúbka izolačnej vrstvy: 50 ... 300 mm ; Rozmery: 119 x 119 x 20 mm (montážna doska), 120 x 120 x 317.5 mm (nosič) ;
| Počet sekcií: | 1 |
| Napäťová izolácia: | ~ 400 V |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Materiál prevedenia: | Samozhasnuteľný plast |
| Farba: | Svetlo šedý |
| Hmotnosť: | 0.404 kg |
| Hrúbka izolačnej vrstvy: | 50 ... 300 mm |
| Rozmery: | |
| Výrobca / Značka: | KOPOS |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




