- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Montážna technika
- Rozvodné skrine
- Podomietková krabica
- MOUNTING PLATE TO FINAL INSULATION MDFZ-80-KB KOPOS
MOUNTING PLATE TO FINAL INSULATION MDFZ-80-KB KOPOS
- Kompletné špecifikácie
MOUNTING PLATE TO FINAL INSULATION MDFZ-80-KB KOPOSNie je skladom13,01 EUR10,58 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Napäťová izolácia: ~ 400 V ; Materiál prevedenia: Samozhasnuteľný plast ; Farba: Svetlo šedý ; Hrúbka izolačnej vrstvy: min. 80 mm ; Rozmery: Ø 73 x 40 mm (montážna doska), Ø 73 x 80 mm (nosič) ;
| Počet sekcií: | 1 |
| Napäťová izolácia: | ~ 400 V |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Materiál prevedenia: | Samozhasnuteľný plast |
| Farba: | Svetlo šedý |
| Hmotnosť: | 0.09 kg |
| Hrúbka izolačnej vrstvy: | min. 80 mm |
| Rozmery: | |
| Výrobca / Značka: | KOPOS |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




