- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Montážna technika
- Rozvodné skrine
- Podomietková krabica
- MULTIPLE ELECTRICAL INSTALLATION BOX TO THERMAL INSULATION KEZ-3-KB KOPOS
MULTIPLE ELECTRICAL INSTALLATION BOX TO THERMAL INSULATION KEZ-3-KB KOPOS
- Kompletné špecifikácie
MULTIPLE ELECTRICAL INSTALLATION BOX TO THERMAL INSULATION KEZ-3-KB KOPOSSkladom32,37 EUR26,32 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Napäťová izolácia: ~ 400 V ; Materiál prevedenia: Samozhasnuteľný plast ; Farba: Svetlo šedý ; Hrúbka izolačnej vrstvy: 100 ... 250 mm ; Vzdialenosti montážnych otvorov: 60 mm, 71 mm ; Rozmery: 100 x 231 x 250 mm ;
| Počet sekcií: | 2, 3 |
| Napäťová izolácia: | ~ 400 V |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Materiál prevedenia: | Samozhasnuteľný plast |
| Farba: | Svetlo šedý |
| Hmotnosť: | 0.42 kg |
| Hrúbka izolačnej vrstvy: | 100 ... 250 mm |
| Vzdialenosti montážnych otvorov: | 60 mm, 71 mm |
| Rozmery: | 100 x 231 x 250 mm |
| Výrobca / Značka: | KOPOS |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




