- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Pozemná a satelitná televízia
- Prepínače
- TV-SAT diplexery (pozemná + satelitná TV)
- MULTIPLEXER TV-SAT/QUAD
MULTIPLEXER TV-SAT/QUAD
- Kompletné špecifikácie
MULTIPLEXER TV-SAT/QUADSkladom10,56 EUR8,58 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Multiplexer signálov TV a SAT; Disponuje priechodom DC linkou SAT; Zlučovač umožňuje spočítať signál Quad prevodníka s pozemným TV signálom a zaslať ho do 4 zásuviek RTV SAT;
| Rozsah SAT frekvencie: | 950 MHz ... 2150 MHz |
| Rozsah TV frekvencie: | 47 MHz ... 862 MHz |
| Počet SAT vstupov: | 4 |
| Počet TV vstupov: | 1 |
| Počet výstupov TV-SAT: | 4 |
| Atenuácia linky SAT: | 8 dB |
| Atenuácia linky TV: | 12 ... 16 dB |
| Rozmery: | 118 x 67 x 16 mm |
| Hmotnosť: | 0.12 kg |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




