- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Elektroinštalačný materiál
- Príslušenstvo
- NAPÄŤOVÁ SPÚŠŤ LE-406278 K ZARIADENIU LEGRAND RADU TX3, DX3, FR300, FRX300, FRX400 LEGRAND
NAPÄŤOVÁ SPÚŠŤ LE-406278 K ZARIADENIU LEGRAND RADU TX3, DX3, FR300, FRX300, FRX400 LEGRAND
- Kompletné špecifikácie
NAPÄŤOVÁ SPÚŠŤ LE-406278 K ZARIADENIU LEGRAND RADU TX3, DX3, FR300, FRX300, FRX400 LEGRANDSkladom44,62 EUR36,27 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Druh zariadenia: Napäťová spúšť ; Menovité napätie: 110 V ... 415 V AC ; Typy konektorov: skrutkové svorky ; Kryt: Montáž priamo na vybrané zariadenia Legrand určené na upevnenie na koľajnici DIN TS-35 ;
| Druh zariadenia: | Napäťová spúšť |
| Ovládanie PTZ: | Vyskytnutie sa napätia |
| Menovité napätie: | 110 V ... 415 V AC |
| Typy konektorov: | skrutkové svorky |
| Kryt: | Plast, Montáž priamo na vybrané zariadenia Legrand určené na upevnenie na koľajnici DIN TS-35, na ľavej strane zariadenia |
| Šírka v moduloch 17.5 mm: | 1 |
| Hmotnosť: | 0.086 kg |
| Rozmery: | 18 x 85 x 78 mm |
| Výrobca / Značka: | LEGRAND |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




