- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Elektroinštalačný materiál
- Nástrčné rozdeľovacie spojky
- NÁSTRČNÁ ROZDEĽOVACIA SPOJKA LE-049433 3680 W LEGRAND
NÁSTRČNÁ ROZDEĽOVACIA SPOJKA LE-049433 3680 W LEGRAND
- Kompletné špecifikácie
NÁSTRČNÁ ROZDEĽOVACIA SPOJKA LE-049433 3680 W LEGRANDSkladom9,33 EUR7,59 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Menovité napätie: 230 V / 50 Hz ; Maximálne celkové zaťaženie: 3680 W ; Počet zásuviek: 3 ks. 2P+Z ;
| Menovité napätie: | 230 V / 50 Hz |
| Maximálne celkové zaťaženie: | 3680 W |
| Celkový maximálny prúd: | 16 A |
| Počet zásuviek: | 3 ks. 2P+Z |
| Typ zásuvky: | CEE 7/5 |
| Typ zástrčky: | CEE 7/7 |
| Uzemnenie: | ![]() |
| Kryt: | Plast |
| Farba: | Biela / Šedý |
| Hmotnosť: | 0.12 kg |
| Rozmery: | 140 x 54 x 78 mm |
| Výrobca / Značka: | LEGRAND |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





