- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Elektroinštalačný materiál
- Osvetlenie
- Núdzové osvetlenie
- NÚDZOVÉ OSVETLENIE PLAFÓNU SO SNÍMAČOM POHYBU AD-PL-391WLPMR4 ADVITI
NÚDZOVÉ OSVETLENIE PLAFÓNU SO SNÍMAČOM POHYBU AD-PL-391WLPMR4 ADVITI
- Kompletné špecifikácie
NÚDZOVÉ OSVETLENIE PLAFÓNU SO SNÍMAČOM POHYBU AD-PL-391WLPMR4 ADVITISkladom35,66 EUR28,99 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
ZONDA LED EMERGENCY; Menovité napätie: 230 V AC, 50 Hz ; Spotreba energie: max. 12 W ; Svetelný tok: 800 lm - Bežný režim / 80 lm - Núdzový režim ; Farba svetla: Neutrálny, 4000 K ; Vybrané vlastnosti: Zabudovaný senzor PIR, Dosah : 6 m, Regulácia času svietenia : 10 s ... 3 min, Plynulá regulácia intenzity svetla, ;
| Menovité napätie: | 230 V AC, 50 Hz |
| Konektor napájania: | skrutkové svorky |
| Spotreba energie: | max. 12 W |
| Svetelný tok: | 800 lm - Bežný režim / 80 lm - Núdzový režim |
| Farba svetla: | Neutrálny, 4000 K |
| CRI: | ≥ 85 |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Kryt: | Kov + Plast (polykarbonát) |
| Index of Protection: | ![]() |
| Trieda odolnosti: | ![]() |
| Farba: | Biela |
| Hmotnosť: | 0.58 kg |
| Rozmery: | Ø 290 x 67 mm |
| Výrobca / Značka: | ADVITI |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






