- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Montážna technika
- Inštalačný materiál
- Montážne a opravné pásky
- OBOJSTRANNÁ MONTÁŽNA PÁSKA TS-NANO-30MM/3M REBEL Tools
OBOJSTRANNÁ MONTÁŽNA PÁSKA TS-NANO-30MM/3M REBEL Tools
- Kompletné špecifikácie
OBOJSTRANNÁ MONTÁŽNA PÁSKA TS-NANO-30MM/3M REBEL ToolsSkladom2,82 EUR2,29 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Dĺžka: 3 m ; Hrúbka: 2 mm (celková) ; Šírka: 30 mm ; Farba: Priehľadný ; Materiál: PU gel ; Vybrané vlastnosti: Odolnosť voči vlhkosti, Predĺženie pri pretrhnutí : 300 % ;
| Dĺžka: | 3 m |
| Hrúbka: | 2 mm (celková) |
| Šírka: | 30 mm |
| Farba: | Priehľadný |
| Materiál: | PU gel |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Nosnosť: | < 1 kg / 3 cm2 |
| Hmotnosť: | 0.208 kg |
| Výrobca / Značka: | REBEL Tools |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




