- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Montážna technika
- Objímky
- Komínové objímky
- OCEĽOVÁ PÁSKA TS-BRU
OCEĽOVÁ PÁSKA TS-BRU
- Kompletné špecifikácie
OCEĽOVÁ PÁSKA TS-BRUSkladom1,66 EUR1,35 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Materiál: Kov ; Použitie: BRU-1, BRU-2 ;
| Materiál: | Kov |
| Dĺžka pásky: | 2 m |
| Šírka pásky: | 16 mm |
| Sila pásky: | 0.4 mm |
| Použitie: | BRU-1, BRU-2 |
| Vybrané vlastnosti: | Galvanizované |
| Výrobca / Značka: | DELTA |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




