- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Montážna technika
- Stožiare
- Jedno prvkové stožiare
- OCEĽOVÝ STOŽIAR M-0.75 0.75 m
OCEĽOVÝ STOŽIAR M-0.75 0.75 m
- Kompletné špecifikácie
OCEĽOVÝ STOŽIAR M-0.75 0.75 mSkladom10,01 EUR8,14 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Výška stožiaru: 0.75 m ; Priemer stožiaru: Ø 40 mm ; Materiál: Oceľ ; Vybrané vlastnosti: V balení sa nachádza záslepka ;
| Výška stožiaru: | 0.75 m |
| Priemer stožiaru: | Ø 40 mm |
| Počet segmentov: | 1 |
| Výrobca / Značka: | DELTA |
| Materiál: | Oceľ |
| Ochrana: | Galvanizované |
| Možnosť spájania: | ![]() |
| Vybrané vlastnosti: | V balení sa nachádza záslepka |
| Hmotnosť: | 1.07 kg |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





