- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Elektroinštalačný materiál
- Zásuvky 230 V
- ODBOČNÁ KRABICA S VÝVODKAMI 2K/98X98/GN-230/EPN 250 V AC 16 A IP54 Elektro-Plast
ODBOČNÁ KRABICA S VÝVODKAMI 2K/98X98/GN-230/EPN 250 V AC 16 A IP54 Elektro-Plast
- Kompletné špecifikácie
ODBOČNÁ KRABICA S VÝVODKAMI 2K/98X98/GN-230/EPN 250 V AC 16 A IP54 Elektro-PlastSkladom8,27 EUR6,72 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Počet priechodiek: 4 ks. Ø 20 mm ; Menovité napätie: 250 V AC ; Maximálne prúdové zaťaženie: 16 A ; Uzemnenie; Káblové svorky: skrutkové svorky ; Typ zásuvky: CEE 7/5 ; Ochranná clona; Index of Protection: IP54 ;
| Počet priechodiek: | 4 ks. Ø 20 mm |
| Menovité napätie: | 250 V AC |
| Maximálne prúdové zaťaženie: | 16 A |
| Uzemnenie: | ![]() |
| Káblové svorky: | skrutkové svorky |
| Typ zásuvky: | CEE 7/5, Povrchové |
| Ochranná clona: | ![]() |
| Zostava: | Montážne vruty |
| Index of Protection: | IP54 |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Farba: | Šedý |
| Hmotnosť: | 0.13 kg |
| Rozmery: | 120 x 99 x 57 mm |
| Výrobca / Značka: | Elektro-Plast |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





