- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Pozemná a satelitná televízia
- Antény
- Satelitné disky
- OFFSETOVÁ ANTÉNA AS-120/DPL-G 120cm DIPOL
OFFSETOVÁ ANTÉNA AS-120/DPL-G 120cm DIPOL
- Kompletné špecifikácie
OFFSETOVÁ ANTÉNA AS-120/DPL-G 120cm DIPOLSkladom141,96 EUR115,42 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Držiak prevodníkov: 2 x Ø 40 mm - v sade držiak druhého meniča ; Zosilenie : 42.1 dB (max) ; Materiál: Pozinkovaná oceľ - práškové lakovanie ; Farba: Žula ; Rozmery: 1270 x 1200 mm ;
| Držiak prevodníkov: | 2 x Ø 40 mm - v sade držiak druhého meniča |
| Maximálny priemer stožiaru: | Ø 60 mm |
| Zosilenie : | 42.1 dB (max) |
| Materiál: | Pozinkovaná oceľ - práškové lakovanie |
| Farba: | Žula |
| Hmotnosť: | 16.6 kg |
| Rozmery: | 1270 x 1200 mm |
| Výrobca / Značka: | DIPOL |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





