- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Pozemná a satelitná televízia
- Antény
- Satelitné disky
- OFFSETOVÁ ANTÉNA AS-80-PRO/CORAB 80cm CORAB
OFFSETOVÁ ANTÉNA AS-80-PRO/CORAB 80cm CORAB
- Kompletné špecifikácie
OFFSETOVÁ ANTÉNA AS-80-PRO/CORAB 80cm CORABSkladom34,61 EUR28,14 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Zosilenie : 37.4 dB ; Materiál: Pozinkovaná oceľ ; Farba: Biela ; Rozmery: 831 x 752 mm ;
| Držiak prevodníkov: | Ø 40 mm |
| Maximálny priemer stožiaru: | Ø 60 mm |
| Zosilenie : | 37.4 dB |
| Materiál: | Pozinkovaná oceľ |
| Farba: | Biela |
| Hmotnosť: | 3.9 kg |
| Rozmery: | 831 x 752 mm |
| Výrobca / Značka: | CORAB |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




