- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Montážna technika
- Boxy na náradie a organizéry
- ORGANIZÉR NA NÁRADIE KMXBB3015S Kistenberg
ORGANIZÉR NA NÁRADIE KMXBB3015S Kistenberg
- Kompletné špecifikácie
ORGANIZÉR NA NÁRADIE KMXBB3015S KistenbergSkladom2,11 EUR1,71 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Materiál prevedenia: Plast ; Farba: Čierny (veko) + Čierny ; Vybrané vlastnosti: 3 vyberateľné priehradky rázová pevnosť ; Index of Protection: IP55 ; Vonkajšie rozmery: 285 x 158 x 57 mm ; Vnútorné rozmery: 270 x 138 x 44 mm ;
| Určenie: | Organizér na náradie |
| Materiál prevedenia: | Plast - zmes polymérov so zvýšenou odolnosťou |
| Farba: | Čierny (veko) + Čierny |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Index of Protection: | IP55 |
| Hmotnosť: | 0.268 kg |
| Vonkajšie rozmery: | 285 x 158 x 57 mm |
| Vnútorné rozmery: | 270 x 138 x 44 mm |
| Výrobca / Značka: | Kistenberg |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





