- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Montážna technika
- Boxy na náradie a organizéry
- ORGANIZÉR NA NÁRADIE KNO20154 Kistenberg
ORGANIZÉR NA NÁRADIE KNO20154 Kistenberg
- Kompletné špecifikácie
ORGANIZÉR NA NÁRADIE KNO20154 KistenbergSkladom1,64 EUR1,33 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Materiál prevedenia: Plast ; Farba: Priehľadný (veko) + Čierny ; Vybrané vlastnosti: 6 vyberateľných priehradiek, rázová pevnosť ; Vonkajšie rozmery: 195 x 155 x 35 mm ; Vnútorné rozmery: 180 x 132 x 30 mm ;
| Určenie: | Organizér na náradie |
| Materiál prevedenia: | Plast - zmes polymérov so zvýšenou odolnosťou |
| Farba: | Priehľadný (veko) + Čierny |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Index of Protection: | ![]() |
| Hmotnosť: | 0.124 kg |
| Vonkajšie rozmery: | 195 x 155 x 35 mm |
| Vnútorné rozmery: | 180 x 132 x 30 mm |
| Výrobca / Značka: | Kistenberg |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





