- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Elektroinštalačný materiál
- Osvetlenie
- Nástenné a stropné svietidlá
- OSVETLENIE PLAFÓNU CL/L-12 Virone
OSVETLENIE PLAFÓNU CL/L-12 Virone
- Kompletné špecifikácie
OSVETLENIE PLAFÓNU CL/L-12 VironeSkladom9,75 EUR7,93 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Menovité napätie: 230 V, 50 Hz ; Spotreba energie: max. 18 W ; Svetelný tok: 1400 lm ; Farba svetla: Neutrálny, 4000 K ;
| Menovité napätie: | 230 V, 50 Hz |
| Konektor napájania: | Pružinové svorky |
| Spotreba energie: | max. 18 W |
| Energetická trieda: | E |
| Svetelný tok: | 1400 lm |
| Farba svetla: | Neutrálny, 4000 K |
| CRI: | 80 ... 89 |
| Uhol osvetlenia: | > 80 ° |
| Životnosť LED: | 25000 h |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Kryt: | Plast |
| Index of Protection: | IP20 |
| Trieda odolnosti: | IK05 |
| Farba: | Biela |
| Prevádzková teplota: | 10 °C ... 50 °C |
| Hmotnosť: | 0.27 kg |
| Rozmery: | Ø 250 x 50 mm |
| Výrobca / Značka: | Virone |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




