- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Elektroinštalačný materiál
- LED osvetlenie
- LED ovládače, diaľkové ovládače a príslušenstvo
- OVLÁDAČ OSVETLENIA LED WL5 Wi-Fi, 2.4 GHz, RGBCCT (RGBWW) 12 ... 48 V DC MiBOXER / Mi-Light
OVLÁDAČ OSVETLENIA LED WL5 Wi-Fi, 2.4 GHz, RGBCCT (RGBWW) 12 ... 48 V DC MiBOXER / Mi-Light
- Kompletné špecifikácie
OVLÁDAČ OSVETLENIA LED WL5 Wi-Fi, 2.4 GHz, RGBCCT (RGBWW) 12 ... 48 V DC MiBOXER / Mi-LightSkladom20,60 EUR16,75 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Použitie: LED pásky (RGB/RGBW/RGBCCT/CCT/MONO) 12-24V ; Menovité napätie: 12 ... 48 V DC ; Maximálne celkové zaťaženie: 180 W @ 12 V, 360 W @ 24 V ; Počet vstupov: 1 ; Počet výstupov: 5 (napájanie) ; Typ konektora: skrutkové svorky, Zásuvka 5.5/2.1 / skrutkové svorky - vstup napájanie ; Bezdrôtové: Wi-Fi : IEEE 802.11 b/g/n, 2.4 GHz ; Dosah rádiovej komunikácie (na otvorenom priestranstve): 30 m ; Vybrané vlastnosti: Funkcia opakovača umožňuje prenos ovládania na iné moduly FUT035S / FUT036S / FUT038S / FUT039 mimo priameho dosahu diaľkového ovládania, Možno použiť akýkoľvek typ pásika LED ;
| Použitie: | Pracuje s LED osvetlením - LED pásky (RGB/RGBW/RGBCCT/CCT/MONO) 12-24V |
| Menovité napätie: | 12 ... 48 V DC |
| Maximálne celkové zaťaženie: | |
| Celkový maximálny prúd: | 6 A / Kanál, 15 A (celkom) |
| Počet vstupov: | 1 |
| Počet výstupov: | 5 (napájanie) |
| Typ konektora: | |
| Bezdrôtové: | |
| Dosah rádiovej komunikácie (na otvorenom priestranstve): | 30 m |
| Podpora mobilných telefónov: | Prístup cez cloud (P2P) - Gateway required WL-BOX2 |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Kryt: | Plast |
| Farba: | Biela |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 40 °C |
| Hmotnosť: | 0.06 kg |
| Rozmery: | 124 x 37 x 22 mm |
| Výrobca / Značka: | MiBOXER / Mi-Light |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





