- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Elektroinštalačný materiál
- LED osvetlenie
- LED pásiky
- PÁSIK LED LED-COB-24V/12W-NW/5M - 4000 K MW Lighting
PÁSIK LED LED-COB-24V/12W-NW/5M - 4000 K MW Lighting
- Kompletné špecifikácie
PÁSIK LED LED-COB-24V/12W-NW/5M - 4000 K MW LightingSkladom16,02 EUR13,02 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Menovité napätie: 24 V DC ; Spotreba energie: 12 W / 1 m ; Farba: Neutrálna biela - 4000 K ; Počet diód: 480 ks. / 1 m ; Dĺžka pásky: 5 m ; Svetelný tok: 1180 lm / 1 m, 98.3 lm / 1 W ; Použitie: Na vnútorné použitie ; Energetická trieda: F ;
| Menovité napätie: | 24 V DC |
| Spotreba energie: | 12 W / 1 m |
| Farba: | Neutrálna biela - 4000 K |
| Počet diód: | 480 ks. / 1 m |
| Dĺžka pásky: | 5 m |
| Svetelný tok: | |
| Životnosť LED: | 30000 h |
| Použitie: | Na vnútorné použitie |
| Energetická trieda: | F |
| Prevádzková teplota: | -25 °C ... 50 °C |
| Hmotnosť: | 0.098 kg |
| Rozmery: | 5000 x 10 x 2 mm |
| Výrobca / Značka: | MW Lighting |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




