- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Elektroinštalačný materiál
- LED osvetlenie
- LED pásiky
- PÁSIK LED LED-COB-24V/14W-RGB/5M MW Lighting
PÁSIK LED LED-COB-24V/14W-RGB/5M MW Lighting
- Kompletné špecifikácie
PÁSIK LED LED-COB-24V/14W-RGB/5M MW LightingSkladom42,39 EUR34,47 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Menovité napätie: 24 V DC ; Spotreba energie: 14 W / 1 m ; Farba: RGB ; Počet diód: 768 ks. / 1 m ; Dĺžka pásky: 5 m ; Svetelný tok: R : 620 lm ... 630 lm / 1 W, : 520 lm ... 520 lm / 1 W, B : 460 lm ... 470 lm / 1 W ; Použitie: Na vnútorné použitie ;
| Menovité napätie: | 24 V DC |
| Spotreba energie: | 14 W / 1 m |
| Farba: | RGB |
| Počet diód: | 768 ks. / 1 m |
| Dĺžka pásky: | 5 m |
| Svetelný tok: | |
| Životnosť LED: | 30000 h |
| Použitie: | Na vnútorné použitie |
| Prevádzková teplota: | -20 °C ... 50 °C |
| Hmotnosť: | 0.119 kg |
| Rozmery: | 5000 x 10 x 2.8 mm |
| Výrobca / Značka: | MW Lighting |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




