- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Elektroinštalačný materiál
- LED osvetlenie
- LED pásiky
- PÁSIK LED LED-COB-24V/8W-CW/5M - 6500 K MW Lighting
PÁSIK LED LED-COB-24V/8W-CW/5M - 6500 K MW Lighting
- Kompletné špecifikácie
PÁSIK LED LED-COB-24V/8W-CW/5M - 6500 K MW LightingSkladom14,30 EUR11,63 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Menovité napätie: 24 V DC ; Spotreba energie: 8 W / 1 m ; Farba: Biela - 6500 K ; Počet diód: 320 ks. / 1 m ; Dĺžka pásky: 5 m ; Svetelný tok: 880 lm / 1 m, 110 lm / 1 W ; Použitie: Na vnútorné použitie ; Energetická trieda: F ;
| Menovité napätie: | 24 V DC |
| Spotreba energie: | 8 W / 1 m |
| Farba: | Biela - 6500 K |
| Počet diód: | 320 ks. / 1 m |
| Dĺžka pásky: | 5 m |
| Svetelný tok: | |
| Životnosť LED: | 30000 h |
| Použitie: | Na vnútorné použitie |
| Energetická trieda: | F |
| Prevádzková teplota: | -25 °C ... 50 °C |
| Hmotnosť: | 0.084 kg |
| Rozmery: | 5000 x 8 x 2 mm |
| Výrobca / Značka: | MW Lighting |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




