- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Elektroinštalačný materiál
- LED osvetlenie
- LED pásiky
- PÁSIK LED LED-FC-COB-12V/13W-WW/5M Free Cut - 3000 K MW Lighting
PÁSIK LED LED-FC-COB-12V/13W-WW/5M Free Cut - 3000 K MW Lighting
- Kompletné špecifikácie
PÁSIK LED LED-FC-COB-12V/13W-WW/5M Free Cut - 3000 K MW LightingSkladom32,05 EUR26,05 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Menovité napätie: 12 V DC ; Spotreba energie: 13 W / 1 m ; Farba: Ciepły biały - 3000 K ; Počet diód: ~ 528 ks. / 1 m ; Dĺžka pásky: 5 m ; Použitie: Na vnútorné použitie ;
| Menovité napätie: | 12 V DC |
| Spotreba energie: | 13 W / 1 m |
| Farba: | Ciepły biały - 3000 K |
| Počet diód: | ~ 528 ks. / 1 m |
| Dĺžka pásky: | 5 m |
| Životnosť LED: | 30000 h |
| Použitie: | Na vnútorné použitie |
| Prevádzková teplota: | -20 °C ... 50 °C |
| Hmotnosť: | 0.094 kg |
| Rozmery: | 5000 x 8 x 2 mm |
| Výrobca / Značka: | MW Lighting |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




