- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Elektroinštalačný materiál
- LED osvetlenie
- LED pásiky
- PÁSIK LED LED120A-12V/28.8W-RGB/5M 5 m
PÁSIK LED LED120A-12V/28.8W-RGB/5M 5 m
- Kompletné špecifikácie
PÁSIK LED LED120A-12V/28.8W-RGB/5M 5 mSkladom9,18 EUR7,46 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Dĺžka pásky: 5 m ; Menovité napätie: 12 V DC ; Spotreba energie: 28.8 W / 1 m ; Farba: RGB ; Počet diód: 120 ks. / 1 m ; Použitie: Na vnútorné použitie ; Energetická trieda: G ;
| Dĺžka pásky: | 5 m |
| Menovité napätie: | 12 V DC |
| Spotreba energie: | 28.8 W / 1 m |
| Farba: | RGB |
| Počet diód: | 120 ks. / 1 m |
| Použitie: | Na vnútorné použitie |
| Energetická trieda: | G |
| Prevádzková teplota: | -25 °C ... 50 °C |
| Hmotnosť: | 0.117 kg |
| Rozmery: | 5000 x 15.4 x 1.5 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




