- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Elektroinštalačný materiál
- LED osvetlenie
- LED pásiky
- PÁSIK LED LED60-12V/6W-CW/5M 5 m - 16000 K MW Lighting
PÁSIK LED LED60-12V/6W-CW/5M 5 m - 16000 K MW Lighting
- Kompletné špecifikácie
PÁSIK LED LED60-12V/6W-CW/5M 5 m - 16000 K MW LightingSkladom10,95 EUR8,90 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Dĺžka pásky: 5 m ; Menovité napätie: 12 V DC ; Spotreba energie: 6 W / 1 m ; Farba: Neutrálna biela - 16000 K ; Počet diód: 60 ks. / 1 m ; Svetelný tok: 480 lm ... 630 lm / 1 m, 80 lm ... 85 lm / 1 W ; Použitie: Na vnútorné použitie ; Energetická trieda: F ;
| Dĺžka pásky: | 5 m |
| Menovité napätie: | 12 V DC |
| Spotreba energie: | 6 W / 1 m |
| Farba: | Neutrálna biela - 16000 K |
| Počet diód: | 60 ks. / 1 m |
| Svetelný tok: | |
| Použitie: | Na vnútorné použitie |
| Energetická trieda: | F |
| Prevádzková teplota: | -25 °C ... 50 °C |
| Hmotnosť: | 0.07 kg |
| Rozmery: | 8 x 1.2 mm |
| Výrobca / Značka: | MW Lighting |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




