- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Elektroinštalačný materiál
- LED osvetlenie
- LED pásiky
- PÁSIK LED LED60A-12V/14.4W-CW/5M 5 m - 6000 K
PÁSIK LED LED60A-12V/14.4W-CW/5M 5 m - 6000 K
- Kompletné špecifikácie
PÁSIK LED LED60A-12V/14.4W-CW/5M 5 m - 6000 KSkladom6,19 EUR5,03 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Dĺžka pásky: 5 m ; Menovité napätie: 12 V DC ; Spotreba energie: 14.4 W / 1 m ; Farba: Studená biela - 6000 K ; Počet diód: 60 ks. / 1 m ; Svetelný tok: 316 lm / 1 m, 51.74 lm / 1 W ; Použitie: Na vnútorné použitie ; Energetická trieda: G ;
| Dĺžka pásky: | 5 m |
| Menovité napätie: | 12 V DC |
| Spotreba energie: | 14.4 W / 1 m |
| Farba: | Studená biela - 6000 K |
| Počet diód: | 60 ks. / 1 m |
| Svetelný tok: | |
| Použitie: | Na vnútorné použitie |
| Energetická trieda: | G |
| Prevádzková teplota: | -25 °C ... 50 °C |
| Hmotnosť: | 0.07 kg |
| Rozmery: | 10 x 1.5 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




