- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Elektroinštalačný materiál
- Spájkovacie vybavenie
- PIŠTOĽOVÁ ODPOROVÁ SPÁJKOVAČKA LUT-0071 40 W / 130 W REBEL Tools
PIŠTOĽOVÁ ODPOROVÁ SPÁJKOVAČKA LUT-0071 40 W / 130 W REBEL Tools
- Kompletné špecifikácie
PIŠTOĽOVÁ ODPOROVÁ SPÁJKOVAČKA LUT-0071 40 W / 130 W REBEL ToolsSkladom8,87 EUR7,21 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Menovitý výkon: 40 W / 130 W ; Vybrané vlastnosti: Keramické vykurovacie teleso ; Prevádzková teplota: 200 °C ... 450 °C ;
| Menovitý výkon: | 40 W / 130 W (prepínané) |
| Napájacie napätie: | 220 ... 240 V AC |
| Vybrané vlastnosti: | Keramické vykurovacie teleso |
| Prevádzková teplota: | 200 °C ... 450 °C |
| Dĺžka kábla: | 1.2 m |
| Rozmery: | 178 x 132 x 27 mm |
| Hmotnosť: | 0.21 kg |
| Výrobca / Značka: | REBEL Tools |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




