- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Elektroinštalačný materiál
- Spájkovacie vybavenie
- PLYNOVÁ SPÁJKOVAČA 3 V 1 KD-1499 25 W ... 80 W Kraft&Dele
PLYNOVÁ SPÁJKOVAČA 3 V 1 KD-1499 25 W ... 80 W Kraft&Dele
- Kompletné špecifikácie
PLYNOVÁ SPÁJKOVAČA 3 V 1 KD-1499 25 W ... 80 W Kraft&DeleSkladom15,55 EUR12,64 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Menovitý výkon: 25 W ... 80 W ; Vybrané vlastnosti: Možnosť práce ako horák, opaľovacia pištoľ alebo spájkovačka, Plynulá regulácia prietoku plynu, Palivo : Bután / Propán-bután, Doba prevádzky pri plnej palivovej nádrži : ~ 60 minút ; Prevádzková teplota: max. 450 °C (spájkovanie) ;
| Menovitý výkon: | 25 W ... 80 W (plynulá regulácia veľkosti plameňa) |
| Napájacie napätie: | ![]() |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Prevádzková teplota: | max. 450 °C (spájkovanie) max. 600 °C (opaľovanie) max. 1300 °C (plameň horáka) |
| Dĺžka kábla: | ![]() |
| Rozmery: | 212 x 22 x 20 mm |
| Hmotnosť: | 0.06 kg |
| Výrobca / Značka: | Kraft&Dele |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





