- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Elektroinštalačný materiál
- Rozvádzacie skrine a elektromerové skrine
- Elektromerové skrine
- POČÍTACIE HODINY TL-ZG/EPN Elektro-Plast Nasielsk
POČÍTACIE HODINY TL-ZG/EPN Elektro-Plast Nasielsk
- Kompletné špecifikácie
POČÍTACIE HODINY TL-ZG/EPN Elektro-Plast NasielskSkladom2,08 EUR1,69 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Spôsob montáže: Povrchové ; Tepelná odolnosť: 650 °C ; Menovité napätie: 400 V ; Rozmery: 181 x 108 x 15 mm ;
| Spôsob montáže: | Povrchové |
| Materiál prevedenia: | Plast ( Polystyrén ) |
| Farba: | RAL9003 ( Biela ) |
| Tepelná odolnosť: | 650 °C |
| Menovité napätie: | 400 V |
| Index of Protection: | IP20 |
| Trieda mechanickej odolnosti: | ![]() |
| Zhoda s normami: | PN-EN 62208:2011, PN-EN 60670-24:2013 |
| Hmotnosť: | 0.086 kg |
| Rozmery: | 181 x 108 x 15 mm |
| Výrobca / Značka: | Elektro-Plast Nasielsk |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





