- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Montážna technika
- Rozvodné skrine
- Podomietková krabica
- PODOMIETKOVÁ DVOJITÁ KRABICA P-2X60-D SIMET
PODOMIETKOVÁ DVOJITÁ KRABICA P-2X60-D SIMET
- Kompletné špecifikácie
PODOMIETKOVÁ DVOJITÁ KRABICA P-2X60-D SIMETSkladom4,46 EUR3,63 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Podomietková inštalačná krabica; Index of Protection: IP30 ; Vybrané vlastnosti: na prázdne steny ; Materiál prevedenia: bezhalogénový a nehorľavý ; Farba: Modrý ; Vzdialenosti montážnych otvorov: 60 mm ; Rozmery: 143 x 71 x 63 mm ;
| Počet sekcií: | 2 |
| Index of Protection: | IP30 |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Materiál prevedenia: | bezhalogénový a nehorľavý |
| Farba: | Modrý |
| Hmotnosť: | 0.086 kg |
| Vzdialenosti montážnych otvorov: | 60 mm |
| Rozmery: | 143 x 71 x 63 mm |
| Výrobca / Značka: | SIMET |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




