- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Montážna technika
- Rozvodné skrine
- Podomietková krabica
- PODOMIETKOVÁ KRABICA P-60DF SIMET
PODOMIETKOVÁ KRABICA P-60DF SIMET
- Kompletné špecifikácie
PODOMIETKOVÁ KRABICA P-60DF SIMETSkladom1,53 EUR1,25 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Podomietková inštalačná krabica; Index of Protection: IP30 ; Vybrané vlastnosti: hlboká, na prázdne steny ; Materiál prevedenia: Plast ; Farba: Oranžový ; Vzdialenosti montážnych otvorov: 60 mm ; Rozmery: Ø 72 x 62 mm ;
| Počet sekcií: | 1 |
| Index of Protection: | IP30 |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Materiál prevedenia: | Plast |
| Farba: | Oranžový |
| Hmotnosť: | 0.025 kg |
| Vzdialenosti montážnych otvorov: | 60 mm |
| Rozmery: | Ø 72 x 62 mm |
| Výrobca / Značka: | SIMET |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




