- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Montážna technika
- Rozvodné skrine
- Podomietková krabica
- PODOMIETKOVÁ KRABICA S-60GFW SIMET
PODOMIETKOVÁ KRABICA S-60GFW SIMET
- Kompletné špecifikácie
PODOMIETKOVÁ KRABICA S-60GFW SIMETSkladom0,71 EUR0,58 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Podomietková inštalačná krabica; Index of Protection: IP20 ; Vybrané vlastnosti: sériová, hlboká ; Materiál prevedenia: Plast ; Farba: Oranžový ; Vzdialenosti montážnych otvorov: 60 mm ; Rozmery: 84 x 65 x 80 mm ;
| Počet sekcií: | 1 |
| Index of Protection: | IP20 |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Materiál prevedenia: | Plast |
| Farba: | Oranžový |
| Hmotnosť: | 0.024 kg |
| Vzdialenosti montážnych otvorov: | 60 mm |
| Rozmery: | 84 x 65 x 80 mm |
| Výrobca / Značka: | SIMET |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




