- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Montážna technika
- Rozvodné skrine
- Podomietková krabica
- PODOMIETKOVÁ PÄŤNÁSOBNÁ KRABICA M-5X60-F SIMET
PODOMIETKOVÁ PÄŤNÁSOBNÁ KRABICA M-5X60-F SIMET
- Kompletné špecifikácie
PODOMIETKOVÁ PÄŤNÁSOBNÁ KRABICA M-5X60-F SIMETSkladom6,28 EUR5,11 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Podomietková inštalačná krabica; Index of Protection: IP20 ; Farba: Oranžový ; Vzdialenosti montážnych otvorov: 60 mm ; Rozmery: 353 x 71 x 63 mm ;
| Počet sekcií: | 5 |
| Index of Protection: | IP20 |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Materiál prevedenia: | Plast |
| Farba: | Oranžový |
| Hmotnosť: | 0.146 kg |
| Vzdialenosti montážnych otvorov: | 60 mm |
| Rozmery: | 353 x 71 x 63 mm |
| Výrobca / Značka: | SIMET |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




