- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Montážna technika
- Rozvodné skrine
- Podomietková krabica
- PODOMIETKOVÁ ŠESŤNÁSOBNÁ KRABICA P-6X60-D
PODOMIETKOVÁ ŠESŤNÁSOBNÁ KRABICA P-6X60-D
- Kompletné špecifikácie
PODOMIETKOVÁ ŠESŤNÁSOBNÁ KRABICA P-6X60-DSkladom18,36 EUR14,92 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Podomietková inštalačná krabica; Index of Protection: IP30 ; Vybrané vlastnosti: na prázdne steny ; Materiál prevedenia: bezhalogénový a nehorľavý ; Farba: Modrý ; Vzdialenosti montážnych otvorov: 60 mm ; Rozmery: 229 x 171 x 68 mm ;
| Počet sekcií: | 6 |
| Index of Protection: | IP30 |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Materiál prevedenia: | bezhalogénový a nehorľavý |
| Farba: | Modrý |
| Hmotnosť: | 0.225 kg |
| Vzdialenosti montážnych otvorov: | 60 mm |
| Rozmery: | 229 x 171 x 68 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




