- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Montážna technika
- Rozvodné skrine
- Podomietková krabica
- PODOMIETKOVÁ ŠTVORNÁSOBNÁ KRABICA M-4X60-F SIMET
PODOMIETKOVÁ ŠTVORNÁSOBNÁ KRABICA M-4X60-F SIMET
- Kompletné špecifikácie
PODOMIETKOVÁ ŠTVORNÁSOBNÁ KRABICA M-4X60-F SIMETSkladom5,73 EUR4,66 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Podomietková inštalačná krabica; Index of Protection: IP20 ; Farba: Oranžový ; Vzdialenosti montážnych otvorov: 60 mm ; Rozmery: 284 x 71 x 63 mm ;
| Počet sekcií: | 4 |
| Index of Protection: | IP20 |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Materiál prevedenia: | Plast |
| Farba: | Oranžový |
| Hmotnosť: | 0.117 kg |
| Vzdialenosti montážnych otvorov: | 60 mm |
| Rozmery: | 284 x 71 x 63 mm |
| Výrobca / Značka: | SIMET |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




