- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Montážna technika
- Montážne skrinky
- Na vnútorné použitie
- PODOMIETKOVÝ KRYT MB-OMP3 344 x 338 x 118 mm (S PRÍRUBOU)
PODOMIETKOVÝ KRYT MB-OMP3 344 x 338 x 118 mm (S PRÍRUBOU)
- Kompletné špecifikácie
PODOMIETKOVÝ KRYT MB-OMP3 344 x 338 x 118 mm (S PRÍRUBOU)Skladom28,53 EUR23,20 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
V balení: 2 kľúče ; Vonkajšie rozmery krytu: 344 x 338 x 118 mm (s prírubou) ; Vnútorné rozmery: 295 x 295 x 107 mm ;
| V balení: | 2 kľúče |
| Materiál prevedenia: | Oceľ - práškovo lakovaná |
| Upevňovacia doska: | Drevo |
| Farba: | Biela - RAL9003 |
| Hmotnosť: | 1.96 kg |
| Vonkajšie rozmery krytu: | 344 x 338 x 118 mm (s prírubou) 300 x 300 x 110 mm (bez príruby) |
| Vnútorné rozmery: | 295 x 295 x 107 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




