- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Montážna technika
- Montážne skrinky
- Na vnútorné použitie
- PODOMIETKOVÝ KRYT MB-OMP5 539 x 444 x 120 mm
PODOMIETKOVÝ KRYT MB-OMP5 539 x 444 x 120 mm
- Kompletné špecifikácie
PODOMIETKOVÝ KRYT MB-OMP5 539 x 444 x 120 mmSkladom36,19 EUR29,42 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
V balení: 2 kľúče ; Vonkajšie rozmery krytu: 539 x 444 x 120 mm ; Vnútorné rozmery: 495 x 395 x 110 mm ;
| V balení: | 2 kľúče |
| Materiál prevedenia: | Oceľ - práškovo lakovaná |
| Upevňovacia doska: | Drevo |
| Farba: | Biela - RAL9003 |
| Hmotnosť: | 3.57 kg |
| Vonkajšie rozmery krytu: | 539 x 444 x 120 mm 500 x 400 x 120 mm (bez príruby) |
| Vnútorné rozmery: | 495 x 395 x 110 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




