- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Elektroinštalačný materiál
- Poistkové vložky
- POISTKOVÁ VLOŽKA ETI-D02/63A 63 A 400 V gL/gG E18 ETI
POISTKOVÁ VLOŽKA ETI-D02/63A 63 A 400 V gL/gG E18 ETI
- Kompletné špecifikácie
POISTKOVÁ VLOŽKA ETI-D02/63A 63 A 400 V gL/gG E18 ETISkladom2,18 EUR1,78 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Menovitý prúd: 63 A ; Menovité napätie: 250 V DC, 400 V AC ; Charakteristika poistky: gL/gG ; Slot poistky: E18 ; Typ: D0 ; Rozmery: D02 ; Menovitá prevádzková skratová vypínacia schopnosť: 50000 A AC, 8000 A DC ; Kryt: Keramická ;
| Menovitý prúd: | 63 A |
| Menovité napätie: | 250 V DC, 400 V AC |
| Charakteristika poistky: | gL/gG |
| Slot poistky: | E18 |
| Typ: | D0 |
| Rozmery: | D02 |
| Menovitá prevádzková skratová vypínacia schopnosť: | 50000 A AC, 8000 A DC |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Kryt: | Keramická |
| Hmotnosť: | 0.015 kg |
| Rozmery: | Ø 15 x 36 mm Ø 15.9 mm (A) |
| Výrobca / Značka: | ETI |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





