- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Elektroinštalačný materiál
- Poistkové vložky
- POISTKOVÁ VLOŽKA ETI-D3/50A 50 A 500 V gG E33 ETI
POISTKOVÁ VLOŽKA ETI-D3/50A 50 A 500 V gG E33 ETI
- Kompletné špecifikácie
POISTKOVÁ VLOŽKA ETI-D3/50A 50 A 500 V gG E33 ETISkladom2,07 EUR1,68 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Menovitý prúd: 50 A ; Menovité napätie: 250 V DC, 500 V AC ; Charakteristika poistky: gG ; Slot poistky: E33 ; Typ: D ; Rozmery: D3 ; Menovitá prevádzková skratová vypínacia schopnosť: 50 kA AC, 8 kA DC ; Kryt: Keramická ;
| Menovitý prúd: | 50 A |
| Menovité napätie: | 250 V DC, 500 V AC |
| Charakteristika poistky: | gG |
| Slot poistky: | E33 |
| Typ: | D |
| Rozmery: | D3 |
| Menovitá prevádzková skratová vypínacia schopnosť: | 50 kA AC, 8 kA DC |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Kryt: | Keramická |
| Hmotnosť: | 0.05 kg |
| Rozmery: | Ø 27 x 50 mm |
| Výrobca / Značka: | ETI |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




