- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Elektroinštalačný materiál
- Zásuvky 230 V
- Prenosné
- PRENOSNÁ ZÁSUVKA XF2165-EPN 250 V 16 A Famatel
PRENOSNÁ ZÁSUVKA XF2165-EPN 250 V 16 A Famatel
- Kompletné špecifikácie
PRENOSNÁ ZÁSUVKA XF2165-EPN 250 V 16 A FamatelSkladom8,67 EUR7,05 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Menovité napätie: 250 V, 50 / 60 Hz ; Maximálne prúdové zaťaženie: 16 A ; Uzemnenie; Elektrický kábel: max. 3 x 2.5 mm² ; Káblové svorky: skrutkové svorky ; Typ zásuvky: CEE 7/5 ; Index of Protection: IP54 ; Trieda mechanickej odolnosti: IK08 ;
| Menovité napätie: | 250 V, 50 / 60 Hz |
| Maximálne prúdové zaťaženie: | 16 A |
| Uzemnenie: | ![]() |
| Elektrický kábel: | max. 3 x 2.5 mm² |
| Káblové svorky: | skrutkové svorky |
| Typ zásuvky: | CEE 7/5 |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Materiál prevedenia: | Polyamid 6 |
| Index of Protection: | IP54 |
| Trieda mechanickej odolnosti: | IK08 |
| Farba: | Čierny + Oranžový |
| Hmotnosť: | 0.114 kg |
| Rozmery: | Ø 53 x 128 mm |
| Výrobca / Značka: | Famatel |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






