- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Elektroinštalačný materiál
- Prepäťové chrániče
- PREPÄŤOVÝ CHRÁNIČ HN-B10/3 TROJFÁZOVÝ 10 A TYP B EATON
PREPÄŤOVÝ CHRÁNIČ HN-B10/3 TROJFÁZOVÝ 10 A TYP B EATON
- Kompletné špecifikácie
PREPÄŤOVÝ CHRÁNIČ HN-B10/3 TROJFÁZOVÝ 10 A TYP B EATONSkladom21,59 EUR17,56 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Druh zariadenia: Prepäťový chránič, Trojfázový ; Menovitý prúd: 10 A ; Počet pólov: 3 ; Charakteristika reakcie: Typ B ; Menovitá prevádzková skratová vypínacia schopnosť: 6000 A ; Typy konektorov: skrutkové svorky ; Prierez kábla: 1 mm² - 25 mm² ; Kryt: upevnenie na DIN lištu DIN, TS-35 ; Šírka v moduloch 17.5 mm: 3 ;
| Druh zariadenia: | Prepäťový chránič, Trojfázový |
| Menovitý prúd: | 10 A |
| Počet pólov: | 3 |
| Charakteristika reakcie: | Typ B |
| Menovitá prevádzková skratová vypínacia schopnosť: | 6000 A |
| Menovité napätie: | |
| Typy konektorov: | skrutkové svorky |
| Prierez kábla: | 1 mm² - 25 mm² |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Kryt: | Plast, upevnenie na DIN lištu DIN, TS-35 |
| Šírka v moduloch 17.5 mm: | 3 |
| Hmotnosť: | 0.312 kg |
| Rozmery: | 52.5 x 84.5 x 73 mm |
| Výrobca / Značka: | EATON |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




