- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Elektroinštalačný materiál
- Prepäťové chrániče
- PREPÄŤOVÝ CHRÁNIČ LE-403358 JEDNOFÁZOVÝ 20 A TYP B LEGRAND
PREPÄŤOVÝ CHRÁNIČ LE-403358 JEDNOFÁZOVÝ 20 A TYP B LEGRAND
- Kompletné špecifikácie
PREPÄŤOVÝ CHRÁNIČ LE-403358 JEDNOFÁZOVÝ 20 A TYP B LEGRANDSkladom5,41 EUR4,40 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Druh zariadenia: Prepäťový chránič, Jednofázový ; Menovitý prúd: 20 A ; Počet pólov: 1 ; Charakteristika reakcie: Typ B ; Menovitá prevádzková skratová vypínacia schopnosť: 6000 A ; Typy konektorov: skrutkové svorky ; Kryt: upevnenie na DIN lištu DIN, TS-35 ; Šírka v moduloch 17.5 mm: 1 ;
| Druh zariadenia: | Prepäťový chránič, Jednofázový |
| Menovitý prúd: | 20 A |
| Počet pólov: | 1 |
| Charakteristika reakcie: | Typ B |
| Menovitá prevádzková skratová vypínacia schopnosť: | 6000 A |
| Menovité napätie: | |
| Typy konektorov: | skrutkové svorky |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Kryt: | Plast, upevnenie na DIN lištu DIN, TS-35 |
| Šírka v moduloch 17.5 mm: | 1 |
| Hmotnosť: | 0.108 kg |
| Rozmery: | 83 x 74 x 17.5 mm |
| Výrobca / Značka: | LEGRAND |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





