- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Elektroinštalačný materiál
- Prepäťové chrániče
- PREPÄŤOVÝ CHRÁNIČ LE-403430 JEDNOFÁZOVÝ 6 A TYP C LEGRAND
PREPÄŤOVÝ CHRÁNIČ LE-403430 JEDNOFÁZOVÝ 6 A TYP C LEGRAND
- Kompletné špecifikácie
PREPÄŤOVÝ CHRÁNIČ LE-403430 JEDNOFÁZOVÝ 6 A TYP C LEGRANDSkladom10,05 EUR8,17 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Druh zariadenia: Prepäťový chránič, Jednofázový ; Menovitý prúd: 6 A ; Počet pólov: 1 ; Charakteristika reakcie: Typ C ; Menovitá prevádzková skratová vypínacia schopnosť: 6000 A ; Typy konektorov: skrutkové svorky ; Kryt: upevnenie na DIN lištu DIN, TS-35 ; Šírka v moduloch 17.5 mm: 1 ;
| Druh zariadenia: | Prepäťový chránič, Jednofázový |
| Menovitý prúd: | 6 A |
| Počet pólov: | 1 |
| Charakteristika reakcie: | Typ C |
| Menovitá prevádzková skratová vypínacia schopnosť: | 6000 A |
| Menovité napätie: | |
| Typy konektorov: | skrutkové svorky |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Kryt: | Plast, upevnenie na DIN lištu DIN, TS-35 |
| Šírka v moduloch 17.5 mm: | 1 |
| Hmotnosť: | 0.104 kg |
| Rozmery: | 17.5 x 88 x 74 mm |
| Výrobca / Značka: | LEGRAND |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





