- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Elektroinštalačný materiál
- Prepäťové chrániče
- PREPÄŤOVÝ CHRÁNIČ LE-419169 TROJFÁZOVÝ 16 A TYP B LEGRAND
PREPÄŤOVÝ CHRÁNIČ LE-419169 TROJFÁZOVÝ 16 A TYP B LEGRAND
- Kompletné špecifikácie
PREPÄŤOVÝ CHRÁNIČ LE-419169 TROJFÁZOVÝ 16 A TYP B LEGRANDSkladom14,74 EUR11,99 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Druh zariadenia: Prepäťový chránič, Trojfázový ; Menovitý prúd: 16 A ; Počet pólov: 3 ; Charakteristika reakcie: Typ B ; Menovitá prevádzková skratová vypínacia schopnosť: 6000 A ; Typy konektorov: skrutkové svorky ; Kryt: upevnenie na DIN lištu DIN, TS-35 ; Šírka v moduloch 17.5 mm: 3 ;
| Druh zariadenia: | Prepäťový chránič, Trojfázový |
| Menovitý prúd: | 16 A |
| Počet pólov: | 3 |
| Charakteristika reakcie: | Typ B |
| Menovitá prevádzková skratová vypínacia schopnosť: | 6000 A |
| Menovité napätie: | |
| Typy konektorov: | skrutkové svorky |
| Kryt: | Plast, upevnenie na DIN lištu DIN, TS-35 |
| Šírka v moduloch 17.5 mm: | 3 |
| Hmotnosť: | 0.37 kg |
| Rozmery: | 54 x 83 x 75 mm |
| Výrobca / Značka: | LEGRAND |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





