- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Montážna technika
- Iné príslušenstvo
- PREREZÁVAČ PRE ROZBOČOVACIE KRABICE F-CUTTER-V2 SIMET
PREREZÁVAČ PRE ROZBOČOVACIE KRABICE F-CUTTER-V2 SIMET
- Kompletné špecifikácie
PREREZÁVAČ PRE ROZBOČOVACIE KRABICE F-CUTTER-V2 SIMETSkladom2,09 EUR1,70 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Použitie: Rozbočovacia krabica SIMET ; Priemer otvorov: 7 mm, 11 mm, 15 mm ;
| Materiál: | Plast |
| Použitie: | Rozbočovacia krabica SIMET |
| Priemer otvorov: | 7 mm, 11 mm, 15 mm |
| Vybrané vlastnosti: | The cutter also makes it easier to open the box cover |
| Hmotnosť: | 0.005 kg |
| Rozmery: | 63 x 33 x 17 mm |
| Výrobca / Značka: | SIMET |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




