- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Pozemná a satelitná televízia
- Prevodníky TV-SAT
- Prevodníky TV-SAT
- PREVODNÍK TV-SAT KONW/UNICABLE-II-INV INVERTO
PREVODNÍK TV-SAT KONW/UNICABLE-II-INV INVERTO
- Kompletné špecifikácie
PREVODNÍK TV-SAT KONW/UNICABLE-II-INV INVERTOSkladom56,69 EUR46,09 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Počet výstupov: 1 ks. Zásuvka F - UNICABLE výstup ; Vybrané vlastnosti: Nezávislá práca satelitných prijímačov pripojených v sériách vďaka technológii UNICABLE ;
| Typ: | UNICABLE |
| Vstupná frekvencia: | 10.7 GHz ... 12.75 GHz |
| Výstupná frekvencia: | UNICABLE výstup : |
| Frekvencia oscilátora: | 10.4 GHz |
| Počet výstupov: | 1 ks. Zásuvka F - UNICABLE výstup |
| Zosilenie : | min. 55 dB |
| Pomer S/N: | 0.1 dB |
| Výstupná impedancia: | 75 Ω |
| Prepínač LNB: | DiSEqC 1.x / 2.x |
| Priemer úchytu: | 40 mm |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Hmotnosť: | 0.15 kg |
| Rozmery: | 123 x 62 x 50 mm |
| Výrobca / Značka: | INVERTO |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





