- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Pozemná a satelitná televízia
- Prevodníky TV-SAT
- Prevodníky TV-SAT
- PREVODNÍK TV-SAT KONW/WIDEBAND-INV INVERTO
PREVODNÍK TV-SAT KONW/WIDEBAND-INV INVERTO
- Kompletné špecifikácie
PREVODNÍK TV-SAT KONW/WIDEBAND-INV INVERTOSkladom27,62 EUR22,46 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Výstupná frekvencia: 300 ... 2350 MHz ; Frekvencia oscilátora: 10.40 GHz ; Počet výstupov: 2 ks. Zásuvka F - Vertikálna a horizontálna polarizácia ;
| Typ: | WIDEBAND |
| Vstupná frekvencia: | 10.7 GHz ... 12.75 GHz |
| Výstupná frekvencia: | 300 ... 2350 MHz |
| Frekvencia oscilátora: | 10.40 GHz |
| Pomer S/N: | 0.7 dB |
| Počet výstupov: | 2 ks. Zásuvka F - Vertikálna a horizontálna polarizácia |
| Výstupná impedancia: | 75 Ω |
| Prepínač LNB: | ![]() |
| Zosilenie : | 50 ... 60 dB |
| Prepínanie polarizácie H/V: | ![]() |
| Priemer úchytu: | 40 mm |
| Hmotnosť: | 0.136 kg |
| Rozmery: | Ø 60 x 130.5 mm |
| Výrobca / Značka: | INVERTO |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





