- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Pozemná a satelitná televízia
- Multiswitche
- Multiswitche 5-vstupov
- PRIECHODNÝ MULTIPREPÍNAČ MS-508 5 VÝSTUPOV / 8 VSTUPOV SIGNAL PRO
PRIECHODNÝ MULTIPREPÍNAČ MS-508 5 VÝSTUPOV / 8 VSTUPOV SIGNAL PRO
- Kompletné špecifikácie
PRIECHODNÝ MULTIPREPÍNAČ MS-508 5 VÝSTUPOV / 8 VSTUPOV SIGNAL PROSkladom81,55 EUR66,30 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Vstupy: 4 x 950 MHz ... 2150 MHz, 1 x 5 MHz ... 862 MHz ; Výstupy: 8 x 47 MHz ... 2150 MHz, 5 (Prenos signálu) ; Spínacie signály: 13 V / 18 V, 0 Hz / 22 kHz ;
| Vstupy: | |
| Výstupy: | |
| Spínacie signály: | |
| Tlmí odbočenie SAT: | 5 dB |
| Tlmí odbočenie TV: | 5 dB |
| Vložený útlm: | 3 dB - SAT 3 dB - RTV |
| Maximálna výstupná úroveň SAT: | 100 dBµV |
| Maximálna výstupná úroveň TV: | 88 dBµV |
| Separácia: | |
| Napájanie predzosilňovačov: | ![]() |
| Napájanie: | 20 V DC / 2.5 A (adaptér je súčastou balenia) |
| Spotreba prúdu: | 60 mA |
| Hmotnosť: | 0.455 kg |
| Rozmery: | 155 x 145 x 30 mm |
| Výrobca / Značka: | SIGNAL PRO |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





